Rezultati 2012 : Srednješolci

Rezultati 34. srečanja mladih raziskovalcev - SŠ, 12. april 2012, ŠC Celje

SKUPINA

NASLOV

RAZISKOVALCI

MENTORJI

ŠOLA

I. skupina

Vozniki povratniki in njihova rehabilitacija

Sara Petelinek, 4P2
Teja Kovačevič, 4P2
Dejan Kletečki, 4P2

Jože Gajšek, dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko

I. skupina

Mnenje dijakov 4. letnikov srednjih zdravstvenih šol v Sloveniji o krvodajalstvu

Božidar Bele, 4. A
Eva Cugmas, 4. A
Anja Gornjak, 4. A

Peter Čepin Tovornik, dipl.san.inž.

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Poznavanje društva Hospic

Tjaša Kovač, 2. D
Urška Adam, 2. D
Tjaša Tomašić, 2. D

Peter Čepin Tovornik, dipl.san.inž.

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Arhitektura javnih sanitarij v Celju in Velenju

Nejka Korenjak, 1. C
Suzana Ratajc, 1. C

Peter Čepin Tovornik, dipl.san.inž.

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Mobilnost dijakov v šolo

Tina Masten, 3. E
Manuela Petek, 3. E

Peter Čepin Tovornik, dipl.san.inž.

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Delo prometne policije na Policijski upravi Celje

Urška Oprčkal, 3. C
Lidija Podbregar, 2. C

Peter Čepin Tovornik, dipl.san.inž.

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Dan prometne varnosti na Srednji zdravstveni šoli Celje

Mojca Krajnc, 3. A
Tjaša Ožek, 3. A
Barbara Vohar, 3. A

Peter Čepin Tovornik, dipl.san.inž.

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Ponudba računalnikov in interneta v Sloveniji

Matic Gabriel, 4. a
Larisa Koležnik, 4. a
Rok Kokovnik, 4. a

mag. Lucija Zidanski, dipl. ekon.

Poslovno-komercialna šola Celje

I. skupina

Šolska Android aplikacija

Luka Fistrić, E-4e
Luka Štorek, E-4e
Darko Vozlič, E-4e

Mojmir Klovar, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Spletna stran

Žiga Pušnik, E-4e
Matic Peternel, E-4e
Žiga Skaza, E-4e

Mojmir Klovar, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Podjetni in inovativni frizerji - slovenska pravljica ali prebujanje v resničnost

Špela Terglav, 1.e

Karmen Kranjec, univ. dipl. ekon.
Katja Teršek, univ. dipl. ekon.

Srednja ekonomska šola Celje

I. skupina

Krmiljenje naprav preko WLAN

Jaka Kok, E-4b

Gregor Kramer, univ.dipl.inž.el.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Večstopenjski regulator temperature zalogovnika

Kristjan Plankelj, E-4b

Gregor Kramer, univ.dipl.inž.el.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Alarmna naprava

Matej Planinc, E-4c

Gregor Kramer, univ.dipl.inž.el.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Računalniško voden avto

Kristjan Mlakar, E-4c
David Koradej, E-4b

Gregor Kramer, univ.dipl.inž.el.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Razmetovalnik silaže

Jaka Romih, S4b
Gašper Simončič, S4b

Roman Zupanc, inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

I. skupina

Robotska sestava komponent

Aleš Guzelj, M4c
Tomaž Pušnik, M4c
David Gorenak, M4c

Andro Glamnik, univ. dipl. inž.
Matej Veber, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

I. skupina

Naprava za ostrenje strižnih kos

Urh Sivka, S2g
Roman Lebič, S2g

Roman Zupanc, inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

I. skupina

Avtomat priprave mleka za drobnico

Žan Hrastovec, S4a
Simon Stiplovšek, E4c

Roman Zupanc, inž.
Gregor Kramer, univ.dipl.inž.el.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

I. skupina

Izdelava samohodne samokolnice

Blaž Wravor, S4a
Tini Podkubovšek, S4a
Matic Bera, S4a

Roman Zupanc, inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

I. skupina

Potrebe po znanju nemškega jezika v podjetjih celjske regije

Jasmina Brčina, 3.f

Tatjana Ivšek, prof.
Greta Jenček, prof.

Srednja ekonomska šola Celje

I. skupina

Preživetje v naravi brez tehnologije

Katja Žnidar, 2.j
Sara Kramperšek, 2.j

Marko Zevnik, prof.

Gimnazija Celje-Center

I. skupina

Vpliv globalizacije na trgovsko ponudbo v MOC

Jona Krulec, 2. d
Maruša Brežnik, 2.d

Nataša Marčič, prof.

I. gimnazija v Celju

I. skupina

Zaščita pred UV sevanjem

Gregor Ferlež, 1.a
Peter Kus, 1.a
Krištof Skok, 1.a

Roman Ocvirk, prof.

I. gimnazija v Celju

I. skupina

Robotska paletizacija

Matic Hribernik, S4b
Blaž Hribernik, S4b
Gašper Gračner, S4b

Andro Glamnik, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

I. skupina

Kako izdelati bioplastiko?

Blaž Kešpert, 2.h
Pia Klančar, 2.h

Mojca Plevnik Žnidarec, prof.

I. gimnazija v Celju

I. skupina

Vpliv izbire topila in pogojev ekstrakcije na izkoristek ekstrakcije kofeina iz črnega čaja oziroma kave

Dejan Slapšak, K-4a
Saša Počivalšek, K-4a

Mojca Drofenik Čerček, univ.dipl. inž.kem.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Strojni vid

Jan Weichardt, M-4C
Žak Cimperman, M-4C
Žiga Žunter, M-4C

Andro Glamnik, univ. dipl. inž.
Matej Veber, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

II. skupina

Elektronska redovalnica v srednji šoli

Anja Bizjak, 3. B
Aleksandra Kavšak, 3. B
Irma Vejizović, 3. B

Peter Čepin Tovornik, dipl.san.inž.

Srednja zdravstvena šola Celje

II. skupina

Medgeneracijsko sodelovanje na področju računalništva v Domu ob Savinji Celje

Sandra Gaber, 1. D
Leja Grudnik, 1. D
Lea Sladnjak, 1. D

Peter Čepin Tovornik, dipl.san.inž.

Srednja zdravstvena šola Celje

II. skupina

Arhitektura osnovnošolskih zaklonišč v občinah Šentjur in Hrastnik

Envera Selimović, 2. B
Lena Zgonec, 2. B

Peter Čepin Tovornik, dipl.san.inž.

Srednja zdravstvena šola Celje

II. skupina

Telefon kot pomoč ljudem v stiski

Barbara Novak, 2. C
Lucija Novak, 1. B
Nina Zdolšek, 2. C

Peter Čepin Tovornik, dipl.san.inž.

Srednja zdravstvena šola Celje

II. skupina

Raziskave in razvoj čistilnega sistema na področju sončnih elektrarn

Bojan Povhe, G-4.b
Nino Špan, G-4.b
Anja Povalej, G-4.b

Iztok Gornjak, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja

II. skupina

Stališče mladih do kajenja

Špela Gajšek, 1.f
Nina Lojen, 1.f

Nives Laul, prof.

Srednja ekonomska šola Celje

II. skupina

Hostli

Ntaša Zbil, G-3.b
Jožica Rebernik, G-3.b
Monika Hrastnik, G-3.b

Ljubo Milenkovič, univ. dipl. inž. grad.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja

II. skupina

20 let ( 1991 - 2011) raziskovalnega dela na Srednji šoli za strojništvo, mehatroniko in medije

Alen Vindiš, S3b
Žan Grum, S3b
Leon Rehar, S3b

Bojan Klakočer, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

II. skupina

Borelioza - ali jo poznamo?

Andreja Friškovec, 2.h

Tatjanaj Jagarinec, prof.
Peter Friškovec, dr. med.

I. gimnazija v Celju

II. skupina

Možgani - čudežni zdravnik

Katja Čehovin, 3.f
Vesna Vrečko, 3.f

Lea Gornjak, univ. dipl. psih.

I. gimnazija v Celju

II. skupina

Več tipkovnice manj miške

Žan Vipotnik, 1. d
Staš Romih, 1. d

Tomislav Viher, univ. dipl. org. dela

ŠCC, Gimnazija Lava

III. skupina

Integracija zajemanja merilnih signalov NImvDaq

Marko Volčič, M-4C
Jernej Brodej, M-4C
Leon Jelenko, M-4C

Matej Veber, univ. dipl. inž.
Andro Glamnik, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije