Rezultati 2011 : Srednješolci

Rezultati 33. srečanja mladih raziskovalcev - SŠ, 13. april 2011, ŠC Celje

SKUPINA

NASLOV

RAZISKOVALCI

MENTORJI

ŠOLA

I. skupina

Varčevanje s porabo vode v KS Aljažev hrib

Katja Žnidar, 2.j
Sara Kramperšek, 2.j

Marko Zevnik, prof.

Gimnazija Celje-Center

I. skupina

Leče v fotovoltaiki – realnost ali fantazija?

Blaž Podgoršek, 2. b

Silvestar Ovčar, prof.

I. gimnazija v Celju

I. skupina

Nanočiščenje avtomobilov - da ali ne?

Anja Kragolnik, 3.h
Kaja Steblovnik, 3,h

Mojca Plevnik Žnidarec, prof.

I. gimnazija v Celju

I. skupina

Onesnaženost Celja-kaj pa če je vse res?

Eva Vidak, 2.c
Sergije Lugovski, 3.c

Nataša Marčič, prof.

I. gimnazija v Celju

I. skupina

Osveščenost profesorjev o šolski mediaciji

Mojca Brezovnik, 4.č

Martina Šmid, prof.

I. gimnazija v Celju

I. skupina

Plazovi septembrske ujme v MOC

Ana Kisovar, 3.a
Živa Benčina, 3.a

Nataša Marčič, prof.

I. gimnazija v Celju

I. skupina

Quot linguas calles, tot homines vales

Anja Krašek, 3.d
Kaja Zemljič, 3.d

Duška Veronek, prof.

I. gimnazija v Celju

I. skupina

Vpliv demence na življenje v družini

Neža Štiglic, 4.d

Martina Šmid, prof.

I. gimnazija v Celju

I. skupina

Finančni vidik neugodnega delovnega okolja

Adelina Salihaj, 4. b
Liridona Fazliu, 4. b

Andreja Rom, univ. dipl. ekon.

Poslovno-komercialna šola Celje

I. skupina

Mobilna telefonija med mladimi - itak

Anita Kolaržik, 4.c
Klara Cene, 4.c
Taja Korbar, 4.c

mag. Lucija Zidanski, dipl. ekon.

Poslovno-komercialna šola Celje

I. skupina

Odnos mladih do sive ekonomije na internetu

Sandi Žnidarič, 4. b
Luka Kolar, 4. b
Dejan Vrtačnik, 4.b

Manja Ferme Rajtmajer, univ. dipl. ekon.
Aleš Confidenti, univ. dipl. org. dela

Poslovno-komercialna šola Celje

I. skupina

30 let raziskovalne dejavnosti na Srednji zdravstveni šoli Celje

Daša Mikša - Pušnik, 2. KT
Lena Zgonec, 1. B

Peter Čepin Tovornik, dipl. zdravstvenik

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Osveščenost dijakov Srednje zdravstvene šole Celje in 1. gimnazije v Celju o sladkorni bolezni

Karmen Seljak, 4. A

Peter Čepin Tovornik, dipl. zdravstvenik

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Pogledi dijakov Srednje zdravstvene šole Celje na obdukcijo

Milan Ninić, 3. B
Tadeja Polutnik, 3. B
Barbara Skutnik, 3. B

Peter Čepin Tovornik, dipl. zdravstvenik

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Poznavanje disleksije med učitelji osnovnih in srednjih šol v celjski regiji

Barbara Novak, 1. C
Urška Oprčkal, 2.C
Lidija Podbregar, 1. C

Peter Čepin Tovornik, dipl. zdravstvenik

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Prilagojenost osnovnih in srednjih šol v mestni občini Celje učencem in dijakom s paraplegijo

Maša Zavolovšek, 3. C

Peter Čepin Tovornik, dipl. zdravstvenik

Srednja zdravstvena šola Celje

I. skupina

Tetoviranje

Maja Alif, 3.

Bogomil Kropej, prof.

ŠCC, Gimnazija Lava

I. skupina

Hišna avtomatika

Jakob Jug, E-4c

Gregor Kramer, univ.dipl.inž.el.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Krmiljenje železniškega prehoda

Boris Hrastnik, E-4c

Gregor Kramer, univ.dipl.inž.el.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Merilnik hitrosti in časa

Jure Hundrič, E-4c

Gregor Kramer, univ.dipl.inž.el.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Merjenje temperature z uporabo mikrokrmilnika

Tuhtar Peter, E-4c

Gregor Kramer, univ.dipl.inž.el.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Pisarna kjerkoli

Dejan Levec, E-4e

mag. Boštjan Resinovič, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Primerjava različnih vrst voda s testom na vodne bolhe

Tia Kristian Tajnšek, K4a
Žiga Tkalec, K4a

Mojca Drofenik Čerček, univ.dipl. inž.kem.
Bernarda Podgoršek Kovač, univ.dipl. inž.kem.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Spletni anketar

Boštjan Dečman, E4e

Mojmir Klovar, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Točkovni indikator nivoja tekočin

Jernej Simonič, E-4c

Andrej Grilc, univ.dipl.inž.el.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Vpliv reagentov na barvo azo barvil

Žiga Tkalec, K4a

Irena Drofenik, univ.dipl. inž.kem.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

I. skupina

Energetska prenova hiše

Žiga Obrez, G-3.a
Boštjan Kopinšek, G-3.a
Matic Zrimšek, G-3.a

Arnold Ledl, univ. dipl. inž. arh.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo

I. skupina

Kolesarske povezave v savinjski dolini

Andrej Rakun, G-4.b
Aleksander Radovanović, G-4.b
Taja Brunšek, G-4.b

Marlenka Žolnir Petrič, univ. dipl. inž. grad.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo

I. skupina

Spominsko mesto Ljubelj

Vesna Pertinač, G-3.b
Nina Predovnik, G-3.b
Klemen Grenko, G-3.b

Meta Petriček, univ. dipl. inž. arh.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo

I. skupina

GPS v prometu

Sara Kandolf, 4P2
Karin Šalamun, 4P2

Jože Gajšek, dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko

I. skupina

12-satno točilo za med

Tadej Steničnik, M4c
Žiga Prah, M4c
Blaž Rošer, M4c

Roman Zupanc, inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo in mehatroniko

I. skupina

Naprava za trening skoka s palico

Matic Jelenko, S4a
David Ropotar, S4a
Jaka Podgoršek, S4a

Roman Zupanc, inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo in mehatroniko

I. skupina

Razmetovalnik silaže

Jure Brečko, S4b
Urban Mator, S4b

Roman Zupanc, inž.
Franc Horjak

ŠCC, Srednja šola za strojništvo in mehatroniko

I. skupina

Vizualna komunikacija prevoznih sredstev

Gašper Artiček, M4d
Simon Grobin, M4d
Roko Franić, M4d

mag. Peter Arlič, univ. dipl. inž.

ŠCC, Srednja šola za strojništvo in mehatroniko

I. skupina

Fenomen uličnega gledališča

Valentina Pugelj, 4.a

Sergej Vučer, prof.

ŠCSK, Gimnazija

II. skupina

Formalne in neformalne sankcije na Gimnaziji Celje - Center

Tjaša Turnšek, 4.č

Sergej Vučer, prof.

Gimnazija Celje-Center

II. skupina

Kako oživeti mestno jedro Celja

Patricija Banovšek, 2.a
Špela Ocvirk, 2.a

Sebastjan Pauman, prof.

I. gimnazija v Celju

II. skupina

Najuspešnejši kemiki I.gimnazije v Celju v letih 1990 - 2010

Nejc Kejžar, 1.a
Amedej Plevčak, 1.a

mag. Mojca Alif, univ. dipl. inž.

I. gimnazija v Celju

II. skupina

Podjetja v občini Celje in odnos dijakov Poslovno-komercialne šole Celje do podjetništva

David Vrenko, 4.a
Edvard Papež, 4.a
Aljoša Zupanc, 4.a

Manja Ferme Rajtmajer, univ. dipl. ekon.
Aleš Confidenti, univ. dipl. org. dela

Poslovno-komercialna šola Celje

II. skupina

Potapljanje kot športna aktivnost v skrbi za zavest in ohranitev morskega ekosistema

Špela Terglav, 1.e

Polona Turnšek,, prof.
Mateja Volk,, prof.

Srednja ekonomska šola Celje

II. skupina

Razvoj rocka v Sloveniji

Jakob Pečnik, 3.g
Andraž Podvez, 3.g

Matevž Goršič,, prof.

Srednja ekonomska šola Celje

II. skupina

Čarobni dotik Ayurvede

Sara Ducman, 3. KTB
Nataša Zvonar, 3. KTB

Sonja Cesar, dipl. med.s.

Srednja zdravstvena šola Celje

II. skupina

Učenje stoje

Peter Pavel Kočevar, 2. e

Nives Laul, prof.

ŠCC, Gimnazija Lava

II. skupina

Sinteza barbiturne kisline

Matic Lešnik, K4a

Mojca Drofenik Čerček, univ.dipl. inž.kem.

ŠCC, Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

II. skupina

Aktivna hiša

Boštjan Mirnik, G-3.a
Andrej Roškarić, G-3.a
Tomaž Kovač, G-3.a

Arnold Ledl, univ. dipl. inž. arh.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo

II. skupina

Fasade

Valenitna Novak, G-3.b
Barbara Selan, G-3.b
Lovro Gunzek, G-3.b

Meta Petriček, univ. dipl. inž. arh.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo

II. skupina

Lesarstvo v Zgornji savinjski dolini

Rok Matek, G-3.b
David Zamernik, G-3.b

Meta Petriček, univ. dipl. inž. arh.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo

II. skupina

Oskrba s pitno vodo na celjskem nekoč in danes

Matija Del Negro, G-3.c
Rok Krajšek, G-3.c

Miran Škorjanc, univ. dipl. inž. grad.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo

II. skupina

Železniška postaja Celje

Almira Ahmetović, G-4.b
Ina Rop, G-4.b

Ljubo Milenkovič, univ. dipl. inž. grad.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo

II. skupina

Vojaki v celjski vojašnici

Senta Jevšenak, 4.a

Sergej Vučer, prof.

ŠCSK, Gimnazija

III. skupina

Gledališka dejavnost v KS Griže med leti 1980 in 1990

Ana Sluga, 4. B

Metka Čede Ciglar, univ. dipl. soc.

Srednja zdravstvena šola Celje

III. skupina

Harajuku

Pia Miklav, 2. KT
Anja Krošl, 2. KT
Nika Orešnik, 2. KT

Marija Bec, dipl. med.s.

Srednja zdravstvena šola Celje

III. skupina

Lepotne skrivnosti naše kuhinje

Helena Guček, 3. KTB
Teja Aristovnik, 3. KTB
Anja Ježovnik, 3. KTB

Karmen Pavrič Konušek, dipl. med.s.

Srednja zdravstvena šola Celje

III. skupina

Nega kože mladostnikov

Lucija Horjak, 3. KTB

Sonja Cesar, dipl. med.s.

Srednja zdravstvena šola Celje

III. skupina

Pirsing

Anja Grobelnik, 3. KTA
Laura Bobek, 3. KTA

Marija Bec, dipl. med.s.

Srednja zdravstvena šola Celje

III. skupina

Poplave na celjskem

Matjaž Selič, G-4.a
Rebeka Napret, G-4.a

Meta Petriček, univ. dipl. inž. arh.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo

III. skupina

Športno rekreacijske površine mesta Celja nekoč in danes

Žan Strožer, G-4.b
Matija Urbanček, G-4.b
Bojan Korošec, G-4.b

Zrinka Kit Goričan, univ. dipl. inž. arh.

ŠCC, Srednja šola za gradbeništvo