Rezultati 2011 : Osnovnošolci

Rezultati 33. srečanja mladih raziskovalcev - OŠ, 5. april 2011, OŠ Hudinja

SKUPINA

NASLOV

RAZISKOVALCI

MENTORJI

ŠOLA

I. skupina

Poslušanje klasične glasbe učencev in dijakov Glasbene šole Celje

Jana Dragar, 7. RAZRED OŠ
Ana Krašovic, 7. RAZRED OŠ
Eva Plevnik, 7. RAZRED OŠ

Natalija Žvižej

Glasbena šola Celje

I. skupina

Anica Kumer

Pia Golob, 9.
Amadeja Jean Rožman, 9.
Lucijan Kvar, 9.

Marjan Kuhar, pred. učit.

I. osnovna šola Celje

I. skupina

Analiza prehrane na II. osnovni šoli Celje

Nadja Ogrinc, 9.a
Tadej Perčič, 9.b
Tin Centrih, 9.c

Natalija Dragar, prof.

II. osnovna šola Celje

I. skupina

Najboljši matematiki naše šole

Lia Hofman, 8.a
Teodora Kordiš, 9.a
Klara Nosan, 9.b

Marjana Robič

II. osnovna šola Celje

I. skupina

Uporaba spletnih socialnih omrežij med osnovnošolci

Franci Šacer, 9.c
Miha Žolek, 9.c

Tomaž Končan, prof.

II. osnovna šola Celje

I. skupina

Cepljenje šestošolk proti humanim papiloma virusom - da ali ne?

Urška Cimperšek, 9.a
Ajda Pristovšek Podergajs, 9.a

Polona Štante, prof.biol, univ.dipl.biol.

III. osnovna šola Celje

I. skupina

Ivan Grobelnik - Ivo, življenjska zgodba heroja Starega piskra

Filip Komplet, 8. a
Rožle Toš, 8. a

Tomislav Golob, prof.

III. osnovna šola Celje

I. skupina

Po sledeh mojstra Pelikana

Alja Roškar, 9. a
Tilen Stropnik, 9. a

Urška Sotler, prof.

III. osnovna šola Celje

I. skupina

Priimki našega razreda

Nina Anastazija Ilić, 8.b
Anja Počivavšek, 8.b

Jerneja Pavlič, prof.

IV. osnovna šola Celje

I. skupina

Urejenost in ustreznost šolskih prostorov na IV. osnovni šoli Celje

Nina Ramšak, 9.b
Ina Katarina Pavlič, 8.b
Karmen Smrekar, 8.b

Mojmir Mosbruker, prof.

IV. osnovna šola Celje

I. skupina

Boris Jagodič - osebnost mojega kraja

Ana Ašič, 8.a
Janja Jurak, 9.a
Nuša Krajnc, 8.b

Jana Draksler, prof.

Osnovna šola Frana Kranjca

I. skupina

Na razpotju (ne)strpnosti

Sandra Krošl, 8.a

Alja Žekar, prof.

Osnovna šola Frana Kranjca

I. skupina

Vpliv junakov risanih filmov na otroke

Anita Mernik, 7.a
Lucija Loger, 7.a

Mateja Štor

Osnovna šola Frana Kranjca

I. skupina

Je rdeča barva zemlje znak za nevarnost?

Miha Bastl, 9. a
Žan Augustinčič, 9. a
Urban Kocmut, 9. a

Irena Zbašnik Zabovnik, pred. učit.

Osnovna šola Frana Roša

I. skupina

Prednosti in pasti Facebooka

Lara Oset, 8. a
Nika Vanovšek, 8. a
Nika Zaveršek, 8. a

Blanka Skočir, prof.

Osnovna šola Frana Roša

I. skupina

Dr. Janez Cvirn, zgodovinar

Iza Cvikl, 8.b
Ana Marija Koželnik, 8.b
Nina Lesjak, 9.a

Helena Klemen, pred. učit.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Elektrika iz sadja in zelenjave

Samantha Ana Domšek, 8.b
Taja Zalar, 8.b

Boštjan Štih, prof.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Izdelava učila za prikaz energijskih pretvorb pri pouku fizike

Jan Kokalj, 8.b
Dejan Ramovš, 8.b
Denis Žalig, 8.b

Jože Berk, prof.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Mladostniki in kajenje

Radovan Prijić, 8.a
Vid Vengust, 8.a
Tadej Žurič, 8.a

Maruša Zorko, prof.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Obisk govorilnih ur in roditeljskih sestankov na OŠ Hudinja

Sara Koljić, 8.a
Zala Palatinuš, 8.b
Veronika Rakanović, 8.b

Irena Cure, pred. učit.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Pohodništvo na OŠ Hudinja in na OŠ Braslovče

Vitaliy Prykhodko, 8.a
Tjaša Zupanec, 9.a
Sara Savić, 9.a

Tina Presker, prof.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Pomen Mednarodnega obrtnega sejma za razvoj turizma v Celju

Helena Čater, 8. a
Maja Sevčnikar, 8.a
Žan Zidanšek, 8.a

Sandi Šarman, prof.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Projekt Učimo se skupaj na Osnovni šoli Hudinja

Kaja Koštomaj, 7.a
Zarja Žnidaršič, 7.a
Aleksandra Žuželj, 7.a

Nika Cvirn, prof.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Protokol - ne le pravila, dobra vzgoja in tradicija

Urh Luzar, 8.b
Claudia Jelen, 8. a

Petra Galič, prof.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Sončne ure

Ana Veronika Popovič, 7.a
Matic Premuš, 7.a

Gregor Pančur

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Tabletomanija pri sezonskih boleznih

Ana Cvelfar, 7.
Tilen Sinožić, 7.
Jan Vavdi, 7.

Maja Kmecl, prof.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Verižni eksperiment

Marko Fiket, 9.r
Benjamin Vrenko, 9.r

Uroš Kalar, prof. športne vzgoje

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Vpliv množičnih medijev na preživljanje prostega časa

Larisa Kac, 8.b
Zala Knez, 8.b
Oksana Zupanc, 8.b

Simona Turnšek, prof.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Vpliv socialnih omrežij na osnovnošolce

Ana Marija Vincelj, 7.b
Merigona Zuka, 7.b
Anita Žekš, 7.b

Simona Mesojedec, prof.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Z računalnikom do boljšega znanja poštevanke?

Matevž Korošec, 9.a
Žan Vipotnik, 9.a

Jani Čede, pred. učit.

Osnovna šola Hudinja

I. skupina

Muzeji v Celju - kako jih poznajo?

Živa Dušak, 7.r
Nika Knez, 7.r
Elizabeta Stermecki, 7.b

Vanja Ocvirk-karner, univ. dipl. org. dela

Osnovna šola Lava

I. skupina

Vpliv medijev na oblikovanje mladostnika

Katarina Četina, 9.b
Tjaša Mazej, 8.
Sarah Tkalec, 8.

Bojan Poznič

Osnovna šola Lava

I. skupina

Kako do čim večjih milnih mehurčkov

Eva Dolar, 7.
Urh Ferlež, 7.
Domen Goste, 7.

Marjeta Gradišnik Mirt, pred. učit.

Osnovna šola Ljubečna

I. skupina

Kako do lastne parfumske vodice

Maja Vinter, 8.
Anja Horvat, 8.

Marjeta Gradišnik Mirt, pred. učit.

Osnovna šola Ljubečna

I. skupina

Popis netopirjev na cerkvenih podstrešjih in v zvonikih v Celju in okolici

Sabrina Zavšek, 8.

Marjeta Gradišnik Mirt, pred. učit.
Monika Podgorelec, univ. dipl. biol.

Osnovna šola Ljubečna

II. skupina

Flavta in jazz

Neža Đorđić, 2. LETNIK
Kaja Romih, 2. LETNIK

Urška Hrovat, prof.

Glasbena šola Celje

II. skupina

Anica Černej

Neža Ema Komel, 9.
Matic Pustoslemšek, 9.
Jan Vrhovšek, 9.

Vlasta Ratej, prof.

I. osnovna šola Celje

II. skupina

Ročne spretnosti mladih in njihova učna uspešnost

Viktorija Durković, 9. a
Alma Gunzek, 9. a
Ana Presinger, 9. a

Anton Leskovec, prof.

I. osnovna šola Celje

II. skupina

Uporništvo mladostnikov ter vzgojno delovanje staršev in šole

Ajla Dokl, 9.
Evelin Einspieler, 9.
Janja Čretnik, 9.

Simona Drnovšek, univ. dipl. soc.

I. osnovna šola Celje

II. skupina

Anoreksija ? bulimija

Gašper Gajšek, 9.a
Eva Lubej, 9.b
Alma Portič, 9.b

Polona Štante, prof.biol, univ.dipl.biol.

III. osnovna šola Celje

II. skupina

Prijateljstvo kot vrednota nekoč in danes

Blaž Fideršek, 9. a
Nina Hajsinger, 9. a
Iza Hrastnik Fink, 9. a

Maja Skakić, prof.

Osnovna šola Frana Roša

II. skupina

Bodimo močnejši : gibalne sposobnosti učencev OŠ Hruševec Šentjur

Katarina Arzensek, 9
Špela Črešnar, 9

Claudia Rabuza, prof. športne vzgoje

Osnovna šola Hruševec

II. skupina

Kako in za kaj uporabljamo internet?

Nika Kovač, 9.a
Klara Nussdorfer, 9.a
Hana Rezec, 9.a

Boštjan Štih, prof.

Osnovna šola Hudinja

II. skupina

Uporaba pisanih črk v tretjem triletju pri učencih osnovne šole Hudinja

Jaka Cvelfar, 9.b
Rok Vengust, 9.b

Romana Podbregar, pred. učit.

Osnovna šola Hudinja

II. skupina

Zbiranje nogometnih sličic Fifa 2010 na OŠ Hudinja

Jana Sinožič, 9.b
Tajda Potočnik, 9.b
Patricija Juren, 9.a

Lidija Voršič, prof.

Osnovna šola Hudinja

II. skupina

Alternativni viri energije

Tim Ratajc, 8.b
Aljaž Pirc, 8.b

Irena Koenig, prof.

Osnovna šola Lava

II. skupina

Osnovnošolci in skrb za higieno telesa

Žan Šumiga, 9.a
Karin Knez, 9.b

Ksenija Koštomaj

Osnovna šola Lava

II. skupina

Video festival

Marija Plavčak, 9.b
Urška Jug, 9.b

Urh Kodre, prof.

Osnovna šola Lava

II. skupina

Plesna vsebina vadbe kot del treninga v športu

Ina Podkoritnik, 6.
Klementina Zavšek, 6.

Danica Vergilas, prof.

Osnovna šola Ljubečna

III. skupina

Filmska vzgoja v osnovni šoli: ali jo potrebujemo?

Eva Kučera Šmon, 8.a
Megi Pilko, 8.a

Melita Broz, prof.

IV. osnovna šola Celje

III. skupina

Zdrav življenjski slog

Eva Poteko, 9.b
Ana Pasarič, 9.b
Karmen Vrenko, 9.b

Dragica Kranjc, pred. učit.

IV. osnovna šola Celje

III. skupina

Unikaten nakit

Tesa Arzenšek, 8.b
Lucija Mlakar, 8.b

Lilijana Jelen, prof.

Osnovna šola Hudinja